Засновано 1921 року. Дізнайся історію.

Про нас

Леон Поль присвятив себе виробництву найкращої фехтувальної екіпіровки у світі. Ми спеціалізуємося на нововведеннях і розробці останніх продуктів за допомогою ультрасучасної технології та матеріалів.


Послуги

Співробітники Леона Поля відмінно навчені, вони можуть дати корисну, неупереджену пораду щодо всіх продуктів. Наше обслуговування не закінчується Вашою покупкою - ми забезпечуємо чудовий післяпродажний сервіс і прагнемо створювати тривалі стосунки з клієнтами.


Спадщина

Створена в Лондоні 1921 року, наша компанія єдина, яка належить і заснована Олімпійськими фехтувальниками. Дізнайтеся дивовижну історію Леон Поля нижче.


1881-1920 у Франції народився Леон Поль. Він багато тренувався, поки став тренером з фехтування у французькій армії. Під час Першої світової війни Леон служив у французькій армії, перед тим як виїхати в Англію 1919 року з ідеєю організувати фехтувальний клуб і магазин у центрі Лондона. 


-


1921-1949 Компанія Leon Paul Equipment Company Limited відкрила перший магазин у центрі Лондона. На жаль, магазин було зруйновано в 1941 бомбою під час другої світової війни, на щастя, ніхто не постраждав під час атаки. 


-


1950-1959 Леон виконав мрію свого життя - він виховав першого Чемпіона світу з фехтування. Учень Леона Алан Джей виграв світовий Чемпіонат (рапіра) 1954 року. Леон почав тренувати Боба Андерсона, який пізніше став британським тренером олімпійської команди, перед тим, як стати постановником боїв у таких найвідоміших фільмах, як "Зоряні війни" і "Володар кілець".


-


1963-1989 Леон Поль помер у нерівному бою з хворобою, але легенду продовжили його два сини. Раймонд і Рене Поль обидва були олімпійськими фехтувальниками і мали незаперечні знання про спорт. Фехтувальна компанія Леон Поль наростила свої виробничі потужності в Холборні та в Камдемі. Тепер все фехтувальне обладнання та фехтувальне екіпірування вироблялося під одним дахом.


-


1990 -2010 Компанія Леон Поль постачає обладнання для проведення Олімпійських ігор 1996 року в Атланті in Atlanta and і винаходить секційну алюмінієву доріжку, яку використовують у сучасному фехтуванні й зараз. Представництва Леон Поля відкриваються в Америці, потім у Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Німеччині, Китаї... 


-


2012 - на сьогоднішній день Леон Поль постачає обладнання для проведення Олімпійських ігор у 2012 році, включно з винайденою системою LED підсвічування.

bonfire 

bonfire

Ви дійсно хочете перейти на сайт https://leonpaul.com/

НіПерейти